Kontakt

Karolina Milczarek

Business Manager

tel +48 791 111 750

e-mail: karolina.milczarek@sgpgroup.eu

Judyta Wartacz

Sales Manager

tel: ++48 577 970 877

e-mail: judyta.wartacz@sgpgroup.eu

Katarzyna Rak

Sales Manager

tel: +48 575 977 677

e-mail: katarzyna.rak@sgpgroup.eu


Ilona Sitkowska

Key Account Manager

tel: +48 535 223 355

e-mail: ilona.sitkowska@sgpgroup.eu

Izabela Kuźnicka

Key Account Manager

tel: +48 533 454 584

e-mail: izabela.kuznicka@sgpgroup.eu

Anna Gaik

Key Account Manager

tel: +48 791 111 726

e-mail: anna.gaik@sgpgroup.eu


Olga Trębicka

Key Account Manager

tel: +48 531 302 650

e-mail: olga.trebicka@sgpgroup.eu

Anna Wójcik

Key Account Manager

tel: +48 577 860 677

e-mail: wojcik.anna@sgpgroup.eu

Karolina Prysak

Back Office

tel: +48 34 361 31 18 wew. 110

e-mail: karolina.prysak@sgpgroup.eu


 

Adres:

ul. Legionów 92
42-202 Częstochowa

Telefon:

+48 34 361 31 18 wew. 31
+48 34 344 18 26

Informacje prawne:

SGP - Training & Consulting przy SGP Sp. z o.o.
Kapitał Zakładowy: 50.000 PLN
Sąd Rejonowy w Częstochowie KRS 0000300466
NIP: 9492069403, IDS: 240833412

Wszystkie pola oznaczone * muszą być wypełnione.

 

Anna Gaik

Key Account Manager

tel ++48 791 111 726

e-mail: anna.gaik@sgpgroup.eu

 

Adres:

ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań

Wszystkie pola oznaczone * muszą być wypełnione.

 

Izabela Kuźnicka

Key Account Manager

tel +48 533 454 584

e-mail: izabela.kuznicka@sgpgroup.eu

 

Wszystkie pola oznaczone * muszą być wypełnione.

 

Ilona Sitkowska

Key Account Manager

tel: +48 535 223 355

e-mail: ilona.sitkowska@sgpgroup.eu

 

Adres:

ul. Stargardzka 7-9
54-156 Wrocław

Wszystkie pola oznaczone * muszą być wypełnione.

 
 
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce czytaj więcej...[OK, akceptuję cookies]