ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa, Polska
+48 34 361 31 18 wew. 110, +48 34 344 18 28
szkolenia@sgpgroup.eu

Szkolenia Miękkie

Szkolenia miękkie dla Ciebie

Szkolenia miękkie to sposób na wyrobienie naturalnych predyspozycji do osiągnięcia sukcesu. Akademia rozwoju osobistego skierowana jest zarówno do pracowników, jak i osób prowadzących swoją działalność. Sposób w jaki się prezentujesz, sprzedajesz swoje pomysły oraz gdzie widzisz się za kilka lat, ma wielki wpływ na to, czy osiągniesz sukces.

Naucz się walczyć o siebie i spełniaj swoje marzenia. Na sukces czasem trzeba mocno zapracować. Dzięki szkoleniom miękkim możesz znacznie zwiększyć swoje możliwości na spełnienie zawodowe i prywatne. Zwiększaj satysfakcję z życia i dosięgaj wciąż nowych marzeń.

Szkolenia miękkie dla Mistrza sprzedaży pozwolą Ci znacznie zwiększyć swoje szanse na sprawną i opłacalną sprzedaż. Pokaż prezesowi jakim świetnym pracownikiem jesteś. Zdobądź premię i podejmij inwestycję marzeń. Teraz będzie Cię na to stać.

Poszerzaj horyzonty

Akademia skutecznego managera nauczy Cię zarządzania zespołem oraz prowadzenia skomplikowanych projektów. To doskonały sposób na podkręcenie umiejętności osób, które powoli tracą pomysły i determinację. Nie wypalaj się, tylko zdobądź nową energię.

Szkolenia miękkie dostarczają ogromnych korzyści, o których wcześniej mogłeś nawet nie myśleć. Dzięki tym szkoleniom nie tylko nabierzesz pewności siebie i swoich działań. Dzięki temu będziesz bardziej przekonujący w stosunku do Klientów a dodatkowo zyskasz ich sympatię.

Zaobserwuj, jak zachowują się ludzie, na których chcesz się wzorować. Czy są pewni siebie? Czy podchodzą do swojej pracy z entuzjazmem? Czy dbają o swoje ciało i umysł? Jeśli tak, to oznacza, że sukces nie osiąga się sam – trzeba mu pomóc. Nie zwlekaj, ilość miejsc podczas szkoleń jest ograniczona.

Zapisz się już dzisiaj

Zamiast czekać na następny termin szkolenia miękkiego, już dzisiaj zapisz się na listę. Nie odraczaj spełnienia swoich marzeń. Nie czekaj aż ktoś zajmie Twoje miejsce. Walcz o swój rozwój, ucz się każdego dnia czegoś nowego i w końcu stań się wzorem do naśladowania dla pracowników z młodszym stażem. Nasze szkolenia z pewnością Ci w tym pomogą.