Szkolenia obowiązkowe

Kiedy Twoje przedsiębiorstwo się rozwija, zostają zatrudnieni nowi pracownicy, których kwalifikacje powinny być dostosowane do potrzeb firmy. Z tego względu warto organizować szkolenia, zwłaszcza, że niektóre z nich są niezbędne do wykonywania pracy organizowanej przez pracodawcę.

BHP

Szkoleniom BHP podlegają wszyscy zatrudnieni bez względu na rodzaj wykonywanej pracy. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, co zaznaczone jest m.in w Kodeksie Pracy.

PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

W każdej firmie powinna być osoba przeszkolona w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Jest ona odpowiedzialna zarówno za organizację pomocy, jak i wyposażenie firmowej apteczki.

PPOŻ

PPOŻ – Stan prawny, regulujący ochronę przeciwpożarową obiektów i ich właścicieli, użytkowników oraz najemców (obowiązki).

UPRAWNIENIE ELEKTRYCZNE DO PRACY PRZY EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ INSTALACJI I SIECI ELEKTROENERGETYCZNYCH

przygotowanie słuchaczy do pracy przy eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na stanowisku eksploatacji „E” i/lub na stanowisku dozoru do „D” wraz z wykonywaniem pomiarów ochrony przeciwpożarowej i odgromowej.

UPRAWNIENIA KWALIFIKACYJNE WYDAWANE PRZEZ UDT

Wózki, suwnice, podesty – szkolenie z zakresu obsługi oraz konserwacji sprzętu.

UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE/ ENERGETYCZNE

Szkolenia z zakresu uprawnień elektrycznych oraz energetycznych (Gr. 1, Gr. 2, Gr. 3).

Zapisz się na szkolenie

Od 2009 r. firma SGP – Training & Consulting specjalizuje się w realizacji projektów szkoleniowych przygotowanych dla pracowników sektora publicznego. Nasze szkolenia realizowane są w formie warsztatów, dających możliwość wdrożenia w praktyce omawianych rozwiązań.

Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą specjalistów. Każde ze szkoleń prowadzone jest przez doświadczonego trenera – praktyka i eksperta w swojej dziedzinie.

Harmonogram

Zbliżające się szkolenia

Katowice
informacje wkrótce

Wrocław
informacje wkrótce

Kraków
informacje wkrótce

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas!

Chcesz być na bieżąco z informacjami? Zapisz się do newslettera.