Zapisz się na szkolenie

Jesteś zainteresowany konkretnym szkoleniem?
 

Szkolenia


Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Napisz do nas! Na każde pytanie odpowiemy w 24 godziny.

szkolenia@sgpgroup.eu


Bądź na bieżąco!

Interesują Cię informacje o aktualnościach oraz najnowsze szkolenia?

Szkolenia wszystkie

Wyszukiwarka szkoleń

Szkolenie
Termin od - do
Otwarte
Otwarte
Online
Online
Miasto

Szkolenia otwarte

Kliknij na wybraną kolumnę aby posortować wyniki
Tytuł szkolenia Data Miasto

Celem szkolenia jest kompleksowe przedstawienie i omówienie zasad prowadzenia obrotu towarowego z zagranicą w oparciu o obowiązujące przepisy.

- Częstochowa

Celem szkolenia jest przygotowanie kadry kierowniczej, technicznej, operatorów do wdrożenia programu 5S. Podczas szkolenia zostaną omówione oraz zaprezentowane przykłady programu 5S

- Poznań
- Online

SZKOLENIE: Przepisy regulujące klasyfikację towarową , pochodzenie towaru, Rodzaje stawek celnych i zasady ich stosowania na podstawie dokumentów potwierdzających pochodzenie i status celny...

- Online
- Wrocław

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z wymaganiami VDA MLA celem zminimalizowania ryzyka popełnienia błędów w trakcie wdrażania nowych projektów.

- Częstochowa

Uczestnicy poznają różnice pomiędzy nowym a starym podejściem FMEA, nabędą umiejętności podstawowej obsługi programu IQ-RM APIS, zapoznają się z tworzeniem analizy FMEA w IQ-RM APIS

- Częstochowa
- Poznań

Celem szkolenia jest zrozumienie wymagań APQP oraz ich powiązań z IATF 16949:2016, nabycie umiejętności stosowania zasad APQP w swoim obszarze oraz zapoznanie się z najczęściej...

- Online
- Wrocław
- Częstochowa

Szkolenie ma na celu zaznajomienie uczestników z powiązaniami APQP, PPAP z IATF16949:2016 ze szczególnym zwróceniem uwagi na nowe wymagania.

- Online
- Wrocław
- Częstochowa

Szkolenie przeznaczone jest dla osób wytypowane do przeprowadzania auditów wyrobu wg VDA 6.5 oraz osób uczestniczących ze strony przedsiębiorstwa w auditach.

- Online
- Wrocław

Celem szkolenia jest zapoznanie ze strukturą wymagań rynku motoryzacyjnego oraz z systemem zarządzania - podejście procesowe w przemyśle motoryzacyjnym (wg ISO, IATF, VDA).

- Częstochowa

Szkolenie zapewni przegląd zakresu VDA procesów Automotive SPICE 3.1. Uczestnik zyska wgląd w model Automotive SPICE z perspektywy menedżera jakości, inżyniera jakości lub członka zespołu...

- Online
- Częstochowa
- Wrocław
- Online

Szkolenie przygotowuje Uczestników do budowania planów kontroli. Zaprezentowane zostaną relacje pomiędzy planami kontroli, a SPC, MSA, FMEA i instrukcjami pracy.

- Online
- Poznań
- Wrocław

Celem szkolenia jest uzyskanie informacji odnośnie CQI- 23 oraz zrozumienie powiązań CQI- 23 z normą IATF 16949:2016 w odniesieniu do zasad audytowania .

- Częstochowa

Szkolenie ma na celu wprowadzenie do audytów warstwowych procesu (Layered Process Audyt - LPA), zaznajomienie ze specyficznymi wymaganiami klientów oraz porównanie rożnych rodzajów audytów.

- Częstochowa

Celem szkolenia jest przypomnienie wiedzy z zakresu wpływu czynników ludzkich i wydolności ludzkiej na jakość obsługi technicznej, czynności planowania obsługi i zarządzania.

- Online
- Online

Wiedza z zakresu wpływu czynników ludzkich i wydolności ludzkiej na jakość obsługi technicznej, czynności planowania obsługi i zarządzania oraz możliwość popełnienia błędu, poprawa...

- Online
- Online

Przedmiotem szkolenia jest program metodologii rozwiązywania problemu metodą 8D przy zastosowaniu narzędzi takich jak: 5 Why, Diagram przyczynowo-skutkowy ISshikava, Burza Mózgów, Diagram Pareto.

- Online
- Wrocław

Szkolenie pozwoli zapoznać się m. in. z wymaganiami nowego FMEA, strategią przejścia na nowe wymagania dotyczące PFMEA oraz etapami analizy PFMEA.

- Częstochowa
- Poznań

CSR VW szkolenie - poznaj specyficzne wymagania Volkswagena. Dowiedz się, jak wdrożyć wymagania VW w swojej firmie i jak prowadzić dokumentację

- Online

Celem szkolenia jest lepsze rozumienie potrzeb i wymagań klienta przez pracowników firmy oraz poprawa komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w zakresie geometrii i konstrukcji wyrobów.

- Częstochowa

Szkolenie w sposób warsztatowy pokaże uczestnikom w jaki sposób wdrażać odpowiednie narzędzia Lean Manufacturing w swoim środowisku zawodowym.

- Online
- Poznań
- Częstochowa

Celem szkolenia jest zrozumienie zasad Kaizen i metody 5S, nabycie umiejętności stosowania zasad Kaizen i 5S w swoim obszarze oraz ostrzeżenie przed najczęściej popełnianymi błędami.

- Częstochowa
- Poznań
- online

poznaj narzędzia pozwalające na bardziej efektywną produkcję, nabądź umiejętności identyfikacji problemów na produkcji oraz możliwości ich eliminacji ? eliminacja kosztów...

- Wrocław
- Częstochowa
- Poznań

Szkolenie, po którym uczestnicy nabywają podstawowe kwalifikacje z zakresu metrologii ogólnej, nabędą minimalne umiejętności do wykonania podstawowych pomiarów liniowych i kątowych.

- Wrocław

Celem warsztatu jest przekazanie szkolonym usystematyzowanej wiedzy z zakresu moderacji, zarządzania grupami, skutecznego prowadzenia spotkań oraz autoprezentacji.

- Poznań
- Częstochowa

Celem warsztatu jest przekazanie szkolonym usystematyzowanej wiedzy z zakresu psychologii motywowania i delegowania zadań podwładnym oraz wdrożenie coachingu jako stylu pracy.

- Poznań
- Wrocław

Szkolenie z MSA ma na celu zapoznanie uczestników z szeregiem narzędzi mających na celu zweryfikowanie i poprawienie systemów pomiarowych.

- Poznań
- Częstochowa

Po odbyciu szkolenia uczestnik będzie potrafił objąć nadzorem metrologicznym takie przyrządy jak: suwmiarki, mikrometry, średnicówki, czujniki, wysokościomierze oraz kalibrować je.

-

doświadczysz skuteczności technik wywierania wpływu i dowiesz się jak je etycznie stosować je w sprzedaży przećwiczysz strategie obrony przed manipulacją podczas rozmów handlowych

- Częstochowa
- Online

Celem szkolenia jest poznanie podstawowych zasad obsługi i zarządzania bazą IMDS oraz zrozumienie, jak prawidłowo zarządzać łańcuchem MDS? (dostawca ? organizacja ? Klient).

- On-line
- Wrocław

Uczestnik pozna informacje z zakresu budowy systemu bezpieczeństwa i wymiany informacji TISAX

- Częstochowa
- Online

przetrenujesz pożądane zachowania/sytuacje onboardingowe otrzymasz podpowiedzi na pytanie jak skutecznie wdrożyć ten proces u siebie w firmie.

- Wrocław

Celem szkolenia jest zdobycie umiejętności stosowania cyklu PDCA do rozwiązywaniu problemów w organizacjach produkcyjnych oraz nabycie umiejętności stosowania narzędzi i technik związanych...

- Poznań

Celem szkolenia jest zdobycie praktycznych umiejętności w zakresie planowania zasobów produkcji: analizy procesów produkcyjnych dla potrzeb planowania i obciążania zasobów.

- Online

Metodologia obliczania wskaźnika OEE, OAE, TRS. Metody i sposoby zbierania danych o zdarzeniach obniżających efektywność maszyn. Mikro przestoje -dlaczego nie należy ich bagatelizować.

- Poznań
- Wrocław

Celem szkolenia jest zrozumienie wymagań PPAP oraz ich powiązań z IATF 16949:2016, nabycie umiejętności stosowania zasad PPAP w swoim obszarze oraz zapoznanie się z najczęściej...

- Online
- Wrocław
- Częstochowa

Celem szkolenia jest uzyskanie wiedzy na temat tego co to jest proces i podejście procesowe - ISO 9001, IATF 16949, jak definiować proces i prowadzić inwentaryzację procesów.

- Online

Asystent/ka / sekretarka to prawa ręka swojego przełożonego, bez której dziś trudno sobie wyobrazić sprawne funkcjonowanie każdej instytucji.

- online

Asystent/ka, sekretarka to prawa ręka swojego przełożonego, bez której dziś trudno sobie wyobrazić sprawne funkcjonowanie każdej instytucji.

- on-line

PRZECIWDZIAŁANIE MOBBINGOWI I DYSKRYMINACJI W MIEJSCU PRACY

- on-line
- Poznań
- Online

Aspekty przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji. Sposoby rozpoznawania i klasyfikowania zachowań i postaw, sposoby przeciwdziałania na gruncie prawnym, zarządczym, psychologicznym i...

- on-line

Pozwoli na pełnienie funkcji PSCR'a w organizacji, usystematyzuje wiedzę dotyczącą funkcji, obowiązków, zadań w procesie powstawania wyrobu, jakie stawiane są przed Product Safety and...

- Wrocław

Szkolenie w sposób warsztatowy pokaże uczestnikom w jaki sposób stosować techniki Root Cause Analysis w swoim środowisku zawodowym.

- Online
- Częstochowa

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do prowadzenia szkoleń wewnątrz organizacji oraz poszerzenie wiedzy i umiejętności z zakresu kluczowych kompetencji trenerskich.

- Częstochowa

- Poznań
- Częstochowa

Celem szkolenia SPC i MSA jest umiejętność identyfikacji odchyleń od standardu i pokazanie możliwości zareagowanie jeszcze przed pojawieniem się problemów i produktów niezgodnych.

- Poznań
- Częstochowa

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z obsługą i możliwościami programu MINITAB w zakresie prowadzenia statystycznego sterowania procesem SPC oraz prowadzenia analiz systemów pomiarowych.

- Online
- Częstochowa

Planuj skutecznie poziom zapasów, optymalizując wykorzystania zasobów organizacji, Planuj potrzeby materiałowe zgodnie z modelem procesu MRP i z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

- Online
- Częstochowa
- Poznań

łatwiejszy i szybszy sposób na identyfikację i diagnozę problemów, skupienie się na najistotniejszych elementach funkcjonowania firmy, bieżący monitoring sytuacji

- Online
- Online
- Poznań

Zdobycie podstawowej wiedzy technicznej z zakresu przetwórstwa wyrobów płaskich ze stali węglowych pozwalającej w realny sposób sterować kosztami i efektywnością realizowanych procesów...

- Online
- Online

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z podstawowymi pojęciami opisującymi metrologiczne cechy przyrządów kontrolnych oraz metodami wzorcowanie (kalibracja) środków kontrolno-pomiarowych.

- Częstochowa

Szkolenie ma na celu usprawnienie procesu zarządzania reklamacjami, ulepszenie procesu związanego z rozpatrywaniem reklamacji oraz poprawną identyfikację podstawowych przyczyn ich wystąpienia.

- Online
- Częstochowa

Celem szkolenia jest zapoznanie Uczestników z aspektami prawnymi, wymaganiami i obowiązkami jakie wynikają z dyrektywy RoHS i rozporządzenia REACH.

- Online
- Wrocław

Warsztat będzie okazją do poznania różnych metodologii, narzędzi, dobrych praktyk zarządzania zmianami, przeanalizowania swoich już wdrożonych zmian, bądź zaplanowania kolejnych.

- Częstochowa

Celem niniejszego szkolenia jest zapoznanie ze zorientowanymi procesowo metodami skutecznego stosowania procedur wzorcowania i zapewnienia jakości dostaw.

- Częstochowa
Zamknij
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce dotyczącej cookies. [OK, akceptuję cookies]