Szkolenie Audit wyrobu VDA 6.5

szkolenie zamknięte

Szkolenie przeznaczone jest dla osób wytypowanych do przeprowadzania auditów wyrobu wg VDA 6.5 oraz osób uczestniczących ze strony przedsiębiorstwa w auditach.

PROGRAM SZKOLENIA: Audit wyrobu VDA 6.5

  1. Omówienie budowy podręcznika VDA 6.5.
  2. Przegląd charakterystyk wyrobu.
  3. Przygotowanie do przeprowadzenia auditu.
  4. Lista kontrolna jako raport z czynności audytowych.
  5. Działania poauditowe.
  6. Ćwiczenia, warsztaty, otwarta dyskusja.


CZAS TRWANIA SZKOLENIA- 1 dzień (8 h szkoleniowych, 1 h szkoleniowa = 45 minut)

SYLWETKA TRENERA

Absolwent Politechniki Łódzkiej filia w Bielsku-Białej z tytułem inż. mechanika obronionym w 2001 roku. W roku 2016 kontynuacja podnoszenia wykształcenia na Akademii Techniczno-Humanistycznej z tytułem mgr inż. Zarządzania Produkcją.
20 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, ale zawsze związany z zarządzaniem jakością. Obszary, z których posiada doświadczenie to malowanie kataforetyczne, proszkowe, cynkowanie, chromowanie, obróbka odlewów, spawanie, zgrzewanie, produkcja uszczelek gumowych, tworzyw sztucznych oraz montaż materiałów obiciowych.
Specjalizuje się w szkoleniach procesowych wg podręczników VDA takich jak VDA 2, VDA MLA, VDA 6.3, VDA FFA, VDA 1 oraz podręczników APQP, PPAP, SPC, MSA, FMEA. Certyfikowany auditor na zgodność z wymaganiami VDA 6.3 oraz jako auditor 1 i 2 strony IATF. Wiedza z zakresu specyficznych wymagań klienta grupy VW, bezpieczeństwo informacji oraz identyfikacja wymagań prawnych.Szukasz tego szkolenia
w formie zamkniętej?