Szkolenia Lotnictwo

Wyszukiwarka szkoleń

Szkolenie
Termin od - do
Otwarte
Otwarte
Online
Online
Miasto
- Online
- Online
Obsługa techniczna Part- 145
Szkolenie zamknięte

Obsługa techniczna Part- 145

zdobycie wiedzy z zakresu przepisów i wymagań dotyczących certyfikacji i funkcjonowania organizacji obsługowychnabycie umiejętności interpretacji i...
FTS - FUEL TANK SAFETY
Szkolenie zamknięte

FTS - FUEL TANK SAFETY

Zapoznanie uczestników szkolenia z krytycznymi parametrami konstrukcyjnymi (CDCCL), zasadami typowania i znakowania zadań obsługowych mających...

Na rynku lotniczym szczególne znaczenie mają kwestie bezpieczeństwa. Rozmaite procedury mają na celu zminimalizowanie ryzyka. W SGP przygotowaliśmy szkolenia dla osób zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy z zakresu rynku lotniczego, w tym również funkcjonujących procedur.

Komu proponujemy szkolenia z lotnictwa?

Lotnictwo szkolenia to specjalistyczne szkolenia dedykowane osobom zawodowo związanym z rynkiem lotniczym. Ze względu na bogatą ofertę przygotowane przez nas szkolenia są skierowane do różnych grup pracowników – w naszych szkoleniach biorą udział:

  • pracownicy techniczni,
  • personel poświadczający,
  • osoby zajmujące się zarządzaniem ciągłą zdatnością do lotu,
  • personel przeglądów ARC,
  • osoby zobowiązane do zgłaszania zdarzeń.

Metody szkoleniowe na szkoleniach z lotnictwa

Trenerzy SGP dbają o to, aby szkolenia z lotnictwa były efektywne, a ich uczestnicy brali w nich aktywny udział. Materiał prezentowany jest w różnych formach, w tym jako wykłady i prezentacje. W czasie szkoleń odbywają się też dyskusje – uczestnicy mogą wymienić się spostrzeżeniami oraz doświadczeniem z trenerami.

Szkolenie z lotnictwa – korzyści

W lotnictwie bezpieczeństwo stawia się na pierwszym miejscu. Stąd też pracownicy różnych działów muszą wciąż podnosić swoje kwalifikacje. Jakie korzyści – poza zwiększeniem kompetencji – płyną z udziału szkoleniach?

Lotnictwo szkolenia – korzyści:

  • pogłębienie posiadanej wiedzy,
  • wymiana doświadczeń i spostrzeżeń z innymi uczestnikami i specjalistami,
  • możliwość uniknięcia kosztownych błędów,
  • wzrost pewności siebie – co ma związek z poszerzeniem kompetencji,
  • zwiększenie motywacji.

Poznaj szkolenia z lotnictwa oferowane przez SGP

Szkolenie Part, szkolenie FTS czy szkolenie EWIS – to przykładowe szkolenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Szukasz merytorycznych, praktycznych szkoleń z lotnictwa? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi propozycjami.