• Facebook
  • LinkedIn
  • LinkedIn

Szkolenia Zarządzanie Zespołem

Szkolenia Zarządzanie Zespołem

Efektywne zarządzanie zespołem to klucz do sukcesu każdej organizacji. Pozwala ono realizować strategię budowania silnego zespołu, dostrzegania talentów i budowania mocnych stron każdego działu. Dobrze dobrany i zmotywowany zespół może osiągnąć cele, które wydają się niemożliwe do zrealizowania dla pojedynczej osoby. Dlatego tak ważne jest, aby menedżerowie posiadali odpowiednie umiejętności i wiedzę w zakresie zarządzania ludźmi.

Wyszukiwarka szkoleń

Szkolenie
Termin od - do
Otwarte
Otwarte
Online
Online
Miasto
- Wrocław
- Częstochowa
Trudne rozmowy z pracownikami
1 190,00 zł

Trudne rozmowy z pracownikami

Każdy zarządzający pracownikami w pewnym momencie zostanie postawiony przed koniecznością przeprowadzenia trudnej rozmowy z podwładnym. Jest ona...
- Częstochowa
Skuteczny szef. Szczęśliwy...
1 800,00 zł

Skuteczny szef. Szczęśliwy zespół

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności z zakresu kompetencji menedżerskich. Ze szkolenia skorzystają...
- Częstochowa
Zarządzanie zmianą
1 800,00 zł

Zarządzanie zmianą

Warsztat będzie okazją do poznania różnych metodologii, narzędzi, dobrych praktyk zarządzania zmianami, przeanalizowania swoich już wdrożonych...
- Częstochowa
- Częstochowa
Akademia lidera w firmie...
4 290,00 zł

Akademia lidera w firmie produkcyjnej

Rola lidera w firmie produkcyjnej wymaga zestawu cech i umiejętności oraz właściwej postawy wobec pracowników. To wyjątkowa pozycja ponieważ jest...
- Częstochowa
- Częstochowa
Zarządzanie zmianą
Szkolenie zamknięte

Zarządzanie zmianą- szkolenie online

Warsztat będzie okazją do poznania różnych metodologii, narzędzi, dobrych praktyk zarządzania zmianami, przeanalizowania swoich już wdrożonych...

Szkolenie zarządzanie zespołem – korzyści dla uczestników

Szkolenia z zarządzania zespołem przygotowane przez Szkolenia SGP  zostały stworzone z myślą o menedżerach na wszystkich szczeblach, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności kierowania ludźmi i osiągać lepsze rezultaty w biznesie. Nasze programy szkoleniowe są oparte na najnowszych badaniach i najlepszych praktykach, a prowadzą je doświadczeni trenerzy z wieloletnim stażem w pracy z zespołami. Ich zadaniem jest umożliwienie uczestnikom wypracowania własnego stylu kierowania, a także budowanie silnego zespołu z uwzględnieniem psychologii.

Wybrane korzyści:

  • Poprawa umiejętności komunikacji w codziennej pracy i budowania relacji. W czasie szkolenia nauczysz się skutecznie komunikować z członkami zespołu, budować mocne strony w zespole i tworzyć pozytywną atmosferę pracy.
  • Wzrost motywacji i zaangażowania pracowników. W trakcie szkolenia poznasz metody i techniki zarządzania, dzięki którym dowiesz się, jak motywować i angażować swoich pracowników, aby osiągali oni lepsze wyniki.
  • Skuteczne delegowanie zadań i udzielanie informacji zwrotnej na temat pracy zespołowej.  Materiały szkoleniowe pomogą Ci zdobyć umiejętności efektywnego kierowania zespołem, podziału zadań i udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej, która pomaga pracownikom w rozwoju.
  • Rozwiązywanie konfliktów i budowanie zespołów. Udział w szkoleniu umiejętności menedżerskich to także nauka nowych stylów zarządzania, pozwalających skutecznie rozwiązywać konflikty i budować silne, zintegrowane zespoły, gotowe do realizacji wspólnych celów.
  • Ustawianie celów i zarządzanie projektami. Szkolenie ma na celu umożliwienie uczestnikom zdobycia umiejętności ustalania klarownych celów, zarządzania projektami i osiągania rezultatów, które pozwolą budować potencjał zespołu i realizować zaplanowaną strategię.

Szkolenie z zarządzania zespołem – metodyka szkolenia online i szkoleń stacjonarnych

Wieloletnie doświadczenie trenerów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi gwarantuje prowadzenie szkolenia na najwyższym poziomie. Metody szkolenia i treści szkolenia zostały opracowane z uwzględnieniem psychologii skutecznego szefa tak, aby umożliwić uczestnikom wypracowanie własnego stylu kierowania zespołu. 

Baza szkoleń – poznaj opis szkolenia, program szkolenia i terminy szkolenia 

Doskonalenie umiejętności budowania i zarządzania zespołem to wyzwanie, przed którym staje każdy menedżer. W odpowiedzi na te potrzeby firmy szkoleniowe oferują szeroki wachlarz warsztatów, kursów i szkoleń, które pomogą rozwinąć warsztat lidera. Odpowiednio wybrane szkolenia nie tylko wzmocnią rolę menedżera, ale także pomogą zadbać o potencjał zespołu i realizować strategię na dalszy rozwój całej organizacji.

Baza szkoleń dostępna poniżej zawiera szczegółowe informacje o programach zajęć, terminach, cenach oraz możliwościach szybkiej rejestracji. Znajdziesz tam zarówno szkolenia otwarte, jak i szkolenia zamknięte. Na liście zamieszczono m.in. szkolenia z zakresu budowania zespołu (team building), jak i kursy i szkolenia w zakresie zarządzania zespołem. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia. Inwestycja w tego typu szkolenia to doskonały sposób na podniesienie kwalifikacji i efektywne zarządzanie zespołem, co przełoży się na lepszą realizację zadań i sukcesy całej firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z listą naszych szkoleń. Sprawdź ofertę, poznaj program szkolenia i wybierz te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom!